ДОСЛІДНИЦЬКА ПЛАТФОРМА

Ця рубрика – результат співпраці онлайн-видання «Korydor» та «Дослідницької платформи» – довгострокового проекту PinchukArtCentre зі сприяння розумінню українського мистецтва в Україні та за її межами.

Тут публікуються матеріали, в яких висвітлюється історія українського мистецтва від початку 1980-x до теперішнього часу. Автори й авторки текстів цієї рубрики досліджують мистецькі практики в Україні у їхньому широкому розумінні, як інституційні, так і приватні.

Окрім архівних матеріалів, у рубриці публікуватимуться інтерв’ю з художниками, тексти про виставкові проекти «Дослідницької платформи» у просторі PinchukArtcentre, статті про явища та феномени – своєрідний глосарій українського сучасного мистецтва, а також матеріали публічної дискусійної програми PinchukArtCentre.

 


спецтеми:

теги
(само)цензура архів архів сучасного мистецтва виставка візуальне мистецтво війна гуманітарна політика дискусія документальне кіно жінка в мистецтві книжки колонка креативна економіка критичне мистецтво культура культура й інновації культурна політика культурний менеджмент куратор кіно література малі міста медіа мистецтво місто насилля освіта пам'ять політика включення проекти пропаганда самоорганізація самоцензура свобода соціальне мистецтво сучасне мистецтво фемінізм фотографія цензура європейський досвід ідентичності інновації іншування історія історія мистецтва