Учасницький підхід (партисипація) – відносно нове й привабливе явище для громадських організацій, а особливо – для органів місцевого самоврядування. Проте часто ті, хто прагне використати переваги громадської участі у своїй роботі, виявляються неготовими до всіх викликів й негативного досвіду партисипації….

313

Голос у публічному просторі: проблеми комунікації

ЄВГЕНІЯ ОЛІЙНИК – про стрічку «Вигорання» й те, як виснаження стало визначальною ознакою нашої доби.
593

Люди у вогні

ЛІЯ ДОСТЛЄВА міркує, чому проект кожного нового пам’ятника на місці Леніна буде поганим і чому це хороша новина для нас із вами.
1066

Неможливість суспільної угоди

Активіст Yes Lab ШОН ДЕВЛІН розповідає, як це – боротися з корпораціями й не втрачати почуття гумору.
333

Бути як Yes Men

Засновниця організації «Kulturallmende» – про те, що українська культура може дати німецькій.
378

Верена Нольте: «Ми нікого не можемо підтримати зброєю, але ми можемо зробити це за допомогою культури»

Режиссер фильма «Поль приходит из-за моря» – о том, почему документалисту не стоит забывать о собственной власти, но и не стоит стыдиться своих привилегий.
526

Якоб Пройсс: «Если я что-то делаю, то до конца»

ЄВГЕНІЯ ОЛІЙНИК – про виставу проекту «Мапи страху/Мапи ідентичності» й способи говорити про змішання ідеологій, в якому ми живемо.
675

«Мій дід копав…»: хаос пам’яті

Крізь призму однієї мистецької акції ЛІЯ ДОСТЛЄВА розповідає про ставлення до біженців у Польщі та необхідність емпатії.
941

Рятувальний жилет

ТЕТЯНА КОЧУБІНСЬКА – про виставку «Інтротурист» і важливість звільнення ідентичності.
667

4 комнаты Катерины Ермолаевой

АСЯ БАЗДИРЄВА коментує протести в Білорусі з точки зору образу й міркує, як і коли квіти перестали бути знаком мирного протистояння.
716

Цветы как оружие. Символика протеста

РОКСОЛЯНА СВЯТО – про зв'язки між Голокостом і сучасністю у новій книжці Тімоті Снайдера.
583

Чорніше від чорнозему

ІРИНА СКЛОКІНА – про історію харківського Майдану Свободи та його найгірші радянські традиції, які намагається відродити міська влада.
1368

Про витоки монументальної манії величі, або Майдан Свободи як дзеркало радянської підсвідомості


спецтеми:

теги
(само)цензура архів архів сучасного мистецтва виставка візуальне мистецтво війна гуманітарна політика дискусія документальне кіно жінка в мистецтві книжки колонка креативна економіка критичне мистецтво культура культура й інновації культурна політика культурний менеджмент куратор кіно література малі міста медіа мистецтво місто насилля освіта пам'ять політика включення проекти пропаганда самоорганізація самоцензура свобода соціальне мистецтво сучасне мистецтво фемінізм фотографія цензура європейський досвід ідентичності інновації іншування історія історія мистецтва