Меценатська підтримка

За 8 років існування  онлайн-журналу KORYDOR ми придумали чимало спецтем, дали можливість висловитися прекрасним авторкам і авторам, реалізували десяток проектів, у яких висвітлювали й лобіювали важливі суспільні теми. Видали кілька книжок про те, як писати й мислити про сучасну культуру, провели дві успішні кампанії на «Спільнокошті» й кілька унікальних освітніх програм для культурних журналістів у різних містах – і тепер маємо мережу «співучасників» і надійних партнерів. Ми вміємо безкінечно цікаво й розмаїто пояснювати аудиторіям, чому культура важлива. Але дуже часто потрапляємо в ситуацію, коли «все чудово, але є одне але!», і це питання грошей. Як припинити знецінення інтелектуальної праці й дати можливість розумним голосам прозвучати на повну? З яких ресурсів розвивати важливі теми, які більше ніде інде просто не можуть прозвучати?

Роками ми стукаємо в десятки дверей, раптом одні з них відчиняються, і тоді виникає найкраще відчуття в світі – все недаремно й усе можливо.

Важливо знати, що є люди, які чудово розуміють специфіку нашої праці й бачать перспективу в тому, що ми робимо. Один із таких людей – відомий колекціонер і доброчинець Юрій Когутяк, який знається на мистецтві й медіа, говорить із нами однією мовою й ставить слушні питання. Це людина, від якої почесно й відповідально прийняти допомогу.

Наступні півроку «Коридор» існуватиме й розвиватиметься завдяки особистій підтримці Юрія Когутяка. Меценатська підтримка Юрія – це передусім нові тексти, гонорари наших авторів і авторок, а також переклад найважливіших текстів «Коридора» англійською. Ми щиро вдячні Юрію за життєву позицію, відкритість і підтримку, для нас це чудовий поштовх для розвитку й планування майбутнього.  

Ви також можете долучитися до цієї справи, рожева кнопка “Підтримати Korydor” завжди чекає на вас!


спецтеми: