«КУЛЬТУРА. ЗАВТРА»:

У складний у житті країни час культура ризикує обмежитися не властивою і згубною для себе декоративною чи ідеологічною функцією, тому сьогодні важливо публічно обговорювати дражливі теми і спільно працювати над стратегіями розвитку культури.

“Культура. Завтра” – це платформа, створена для:
– артикуляції можливих візій розвитку культури в Україні та переосмислення європейських цінностей.
– налагодження зв’язків між спільнотами та регіонами країни, що базуються на розумінні та повазі до Іншого (іншої раси, нації, сексуальної орієнтації чи ідеологічних поглядів).
– випрацювання стратегій співпраці між креативною економікою та державною політикою в культурній галузі

Проект триватиме з жовтня 2014 до травня 2015 і поєднуватиме цикл текстів, які публікуватимуться в онлайн-журналі Korydor у спецтемі “Культура. Завтра”, і дискусійну платформу. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Грузії, Сербії та інших країн.

“Культура. Завтра” містить три тематичні блоки:
реалізація політики включення через культуру і зміна ставлення до іншості
цензура і самоцензура в культурному полі
креативна економіка та соціальне підприємництво як фактор розвитку країни

Проект «Культура. Завтра» підтримано фондом Принца Клауса та програмою грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

 


спецтеми:

теги
(само)цензура архів архів сучасного мистецтва виставка візуальне мистецтво війна гуманітарна політика дискусія документальне кіно жінка в мистецтві книжки колонка креативна економіка критичне мистецтво культура культура й інновації культурна політика культурний менеджмент куратор кіно література малі міста медіа мистецтво місто насилля освіта політика включення проекти пропаганда самоорганізація самоцензура свобода соціальне мистецтво сучасне мистецтво фемінізм фестиваль фотографія цензура європейський досвід ідентичності інновації іншування історія історія мистецтва