Книжки

Kultura_cover

ЯК ПИСАТИ ПРО КУЛЬТУРУ?” – результат дворічного семінару культурної критики та репортажу Культура 3.0. Це 236 сторінок теоретичних текстів і практичних порад для всіх, хто працює з темами культури й висвітлює питання культурної політики, займається темою підприємництва в культурі та креативних індустрій, пише про кіно, музику, візуальне й театральне мистецтво. Серед авторів та авторок – Андрій Бондар, Ірина Соловей, Юрій Володарський, Сергій Васильєв, Максим Буткевич, Іван Козленко, Павло Гудімов, Юлія Ваганова, Мар’яна Савка та ін. Упорядниця книжки – Анна Погрібна, дизайн – Людмила Скринникова. Передмова Віри Балдинюк.

Книжку можна придбати за ціною 100 грн. Попередньо напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767. 

 

 

 

obkladynka

 

Книжка “КУЛЬТУРА. ЗАВТРА” / “CULTURE FOR TOMORROW” – збірник есеїв і публіцистики про те, як ми мислимо й конструюємо майбутнє країни. У фокусі уваги авторів і авторок – подолання системних проблем у культурі та пошук нових стратегій її розвитку, уявлення про нинішні виміри ідентичностей, історія (само)цензури в культурі та її сучасні прояви, потенціал креативної економіки, реінтеграція вразливих спільнот у соціальне життя засобами культурних проектів і мистецьких ініціатив.

Більшість текстів, що увійшли до книжки, публікуються вперше. Серед 17 авторок і авторів текстів – Завен Баблоян, Ольга Балашова, Катерина Ботанова, Діана Клочко, Любов Морозова, Вікторія Наріжна, Олеся Островська-Люта, Микола Скиба та інші.

Книжка “Культура. Завтра” містить англомовний варіант усіх текстів. Авторський дизайн книжки – Віталіни Лопухіної. Книжку можна придбати за ціною 90 грн. Попередньо напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767. 

 

Книжки можна придбати:

– напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767

– Чулан (вул. Кудрявська, 2а)
– Хармс (вул. Володимирська, 45а)
– 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE (вул. Воздвиженська, 32)
– мережа Книгарень “Є” в Україні

– інтернет-магазин Yakaboo.

– арт-центр Ya Gallery в Дніпропетровську (вул. Гусенка,17)

 


спецтеми:

теги
(само)цензура архів архів сучасного мистецтва виставка візуальне мистецтво війна гуманітарна політика дискусія документальне кіно жінка в мистецтві книжки колонка креативна економіка критичне мистецтво культура культура й інновації культурна політика культурний менеджмент куратор кіно література малі міста медіа мистецтво місто насилля освіта політика включення проекти пропаганда самоорганізація самоцензура свобода соціальне мистецтво сучасне мистецтво фемінізм фестиваль фотографія цензура європейський досвід ідентичності інновації іншування історія історія мистецтва