Книжки

Kultura_cover

ЯК ПИСАТИ ПРО КУЛЬТУРУ?” – результат дворічного семінару культурної критики та репортажу Культура 3.0. Це 236 сторінок теоретичних текстів і практичних порад для всіх, хто працює з темами культури й висвітлює питання культурної політики, займається темою підприємництва в культурі та креативних індустрій, пише про кіно, музику, візуальне й театральне мистецтво. Серед авторів та авторок – Андрій Бондар, Ірина Соловей, Юрій Володарський, Сергій Васильєв, Максим Буткевич, Іван Козленко, Павло Гудімов, Юлія Ваганова, Мар’яна Савка та ін. Упорядниця книжки – Анна Погрібна, дизайн – Людмила Скринникова. Передмова Віри Балдинюк.

Книжку можна придбати за ціною 100 грн. Попередньо напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767. 

 

 

 

obkladynka

 

Книжка “КУЛЬТУРА. ЗАВТРА” / “CULTURE FOR TOMORROW” – збірник есеїв і публіцистики про те, як ми мислимо й конструюємо майбутнє країни. У фокусі уваги авторів і авторок – подолання системних проблем у культурі та пошук нових стратегій її розвитку, уявлення про нинішні виміри ідентичностей, історія (само)цензури в культурі та її сучасні прояви, потенціал креативної економіки, реінтеграція вразливих спільнот у соціальне життя засобами культурних проектів і мистецьких ініціатив.

Більшість текстів, що увійшли до книжки, публікуються вперше. Серед 17 авторок і авторів текстів – Завен Баблоян, Ольга Балашова, Катерина Ботанова, Діана Клочко, Любов Морозова, Вікторія Наріжна, Олеся Островська-Люта, Микола Скиба та інші.

Книжка “Культура. Завтра” містить англомовний варіант усіх текстів. Авторський дизайн книжки – Віталіни Лопухіної. Книжку можна придбати за ціною 90 грн. Попередньо напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767. 

 

Книжки можна придбати:

– напишіть на info@csmart.org.ua або подзвоніть 063 2057767

– Чулан (вул. Кудрявська, 2а)
– Хармс (вул. Володимирська, 45а)
– 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE (вул. Воздвиженська, 32)
– мережа Книгарень “Є” в Україні

– інтернет-магазин Yakaboo.

– арт-центр Ya Gallery в Дніпропетровську (вул. Гусенка,17)

 спецтеми